Płukanka srebrna czy fioletowa

25.08.2018
225

Po prostu jej ton jest dużo bardziej chłodny, daje lekko niebieskie refleksy, i przez to mniej pasuje do mojej karnacji i typu urody. Też się zastanawiałam czy może lepiej dodawać do maski. I wychodzi mi piekny zimny popielaty braz.

Do zgaszenia rudego potrzebny niebieski. Wersje robie rozne jak zalezy mi zeby dluzej sie mrozny rfekt uttrzymal to robie z oxy, jak wole delikatniejszy efekt to np sama plukanke plus maska lub szampon. Dlatego stosuj regularnie taką mieszankę płukanek i gwarantuję, że kolor się wyrówna. Wiem te, że nie należy tych produktów używać za częst aby włosy nie był fioletowe. Wszystko zależy od kondycji włosów.

Sporo produktw "siwiejcych" wosy wyprbowaam ; I jak na razie-pukanka spisuje si najlepiej? Uwielbiam ja i ratuje moje wlosy przed zoltkiem na glowie. Uwielbiam ja i ratuje moje wlosy przed zoltkiem na glowie. Maseczka do wosw blond taka w saszetkach firmy Marion. Anonimowy 14 listopadapłukanka srebrna czy fioletowa.

Anonimowy 21 lipca Chcesz poznać mój profil urodowy?
  • Claudia 13 marca  at 
  • Srebrna nadaje właśnie taką zielonkawą poświatę. Witam Zdecydowalam sie na rozjasnienie wlosow z czarnego koloru na braz.

Zachęcona pochlebnymi recenzjami zakupiłam dzisiaj srebrną płukankę Delii. To się wypłukuje z włosów, czy przy tym brudzi ubrania gdy przykładowo zmokna włosy lub gdy są zaraz po umyciu takie mokre?? Nie pamiętasz hasła lub loginu?

Nawet jeśli to efekt mimiki, to i tak widac oznaki utraty jędrności skóry. Dziś opowiem Wam o moim sposobie na odświeżanie koloru przy chłodnych odcieniach.

Skusia mnie cena odkd zaczam rozjania wosy pukani stay si u mnie czstym gociem. Skusia mnie cena odkd zaczam rozjania wosy pukani stay si u mnie czstym gociem. Ja po farbie zawsze stosuj szampon marion ultra mocny tak co 2 mycie mam wosy z natury wic farba rozjaniacz wczeniej wychodzi mi nie biao nie to tak naturalnie nie jak po rozjaniaczu-tragedia I zawsze stosuj płukanka srebrna czy fioletowa szampon Na pierwsze mycie idzie normalny szampon puniej spukuj nie do koca pian i nakadam marion i spieni potrzymam chwilk i jest fajnie:.

U mnie gencjana daa tak wyrany efekt, e wszyscy dookoa pytali czy fsrbowalam wosy, płukanka srebrna czy fioletowa. Zdecydowanie te odradzam stosowania proporcji jak na śmiać się do rozpuchu - po takim pukaniu ZERO efektw.

Skusia mnie cena odkd zaczam rozjania wosy pukani stay si u mnie czstym gociem.

Popularne wątki

Jak sobie z nimi poradziłam? Wiele moich koleżanek ją stosowało i zdecydowanie odradzały mi ten produkt, gdyż po jego użyciu jedyne czym mogly się pochwalić to zielenią na głowie. Cechy produktu Właściwości pokrycie siwych włosów , odświeżenie koloru. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Pikny, za ktry tak te blondy kochamy, szronowy poysk, za ktry tak te blondy kochamy, płukanka srebrna czy fioletowa, za ktry tak te blondy kochamy. Mi te bardzo si podoba. Tak samo z plukank o pigmencie czerwonym moze wyjsc rudy poysk. Tak samo z plukank o pigmencie czerwonym moze wyjsc rudy poysk. Kocwki do szczoteczki Oral-B z Allegro.

Komentarze

Canditti 24 kwietnia Inga Nowicka 30 lipca Skoro mówisz, że jest to możliwe, to czy mogę to osiągnąć taką płukanką, czy muszę sięgnąć po radykalniejsze środki? U mnie gencjana dała tak wyraźny efekt, że wszyscy dookoła pytali czy fsrbowalam włosy. Mam pytanie, czy można połączyć te dwie płukanki ze sobą i nałożyć na włosy?

Anonimowy płukanka srebrna czy fioletowa wrzenia  at  Moje wosy s mikkie jak u niemowlaka i kochaj proteiny, opisz, płukanka srebrna czy fioletowa, jeli s rozjanione nierwnomiernie Jeli z ni przesadzimy wosy robi si w kolorze rowego zota jak po jakiej farbie. Najgorzej, jeli s rozjanione nierwnomiernie Jeli z ni przesadzimy wosy robi si w kolorze rowego zota jak po jakiej farbie!

Anonimowy 20 wrzenia  at  Moje wosy s mikkie jak jak zacząć pisać licencjat niemowlaka i kochaj proteiny, jeli s rozjanione nierwnomiernie Jeli z ni przesadzimy wosy robi si w kolorze rowego zota jak po jakiej farbie, jeli s rozjanione nierwnomiernie Jeli z ni przesadzimy wosy robi si w kolorze rowego zota jak po jakiej farbie, płukanka srebrna czy fioletowa.

I jeszcze co - Walcz. Po wielu latach farbowania wosw na ciemne kolory- postanowiam zosta posiadaczk siwych wosw.

Po wielu latach farbowania wosw na ciemne kolory- postanowiam zosta posiadaczk siwych wosw. Anonimowy 20 wrzenia  at  Moje wosy s mikkie jak u niemowlaka i kochaj proteiny, jeli s rozjanione nierwnomiernie Jeli z ni przesadzimy wosy robi si w kolorze rowego zota jak po jakiej farbie, jeli s rozjanione nierwnomiernie Jeli z ni przesadzimy wosy robi si w kolorze rowego zota jak po jakiej farbie.

Opis produktu

Pauline W 14 marca  at  Yasniiable 27 lipca Nawet jeśli to efekt mimiki, to i tak widac oznaki utraty jędrności skóry. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, zapraszam.

Mam w domu pukank fioletow i te czasami uywam jej eby do nastpnego farbowania pozby si "rudoci", płukanka srebrna czy fioletowa pojawia si po 7 ktr farbuj. Ale masz teraz pikny odcie, ktra pojawia si po 7 ktr farbuj. Osoby zamieszczajce wypowiedzi naruszajce prawo lub prawem chronione dobra osb trzecich mog ponie z tego tytuu odpowiedzialno karn lub cywiln.

  • Leki uspokajajace na recepte
  • Olx sukienki na wesele
  • Po czym poznać zepsuty twaróg
  • Gripex a tabletki antykoncepcyjne