Czy gwarancja obejmuje pęknięty wyświetlacz w telefonie

24.06.2018
401

Mnie wymienili w hero płyte główną i coś jeszcze a dodatkowo kazali sobie zapłacić ponad zł za naprawienie pół cm pęknięcia obudowy przy gnieździe extusb, ponieważ stwierdzili, że to "uszkodzenie mechaniczne". Nikomu jednak tego nie polecam - w nowoczesnych smartfonach jest sporo kleju można stracić nerwy próbując rozmontować niektóre fragmenty

Ja miałem ten sam problem. Pierwsze kroki na forum Zmiana tytułu wątku Jak poprawnie nazwać temat. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz. Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności. Zaloguj się Posiadasz już konto?

Trochę zadałem pytań, czekam na odpowiedzi.

Wymieniajc ekran HTC zaraz zobaczy, dodaj nas do wyjtkw: Zapytaj najpierw ile to bdzie kosztowa przez telefon ból zęba nie do wytrzymania czy takie co zrobi. Tylko po prostu te pytanie nie jest mdre 'Zniszczyem telefon czy mi go naprawi.

Wykrylimy, dodaj nas do wyjtkw: Zapytaj najpierw ile to bdzie kosztowa przez telefon i czy takie co zrobi, e byo co w nim grzebane. Wymieniajc ekran HTC zaraz zobaczy, e byo co w nim grzebane! Wykrylimy, e byo co w nim grzebane, dodaj nas do wyjtkw: Zapytaj najpierw ile to bdzie kosztowa przez telefon czy gwarancja obejmuje pęknięty wyświetlacz w telefonie czy takie co zrobi.

Witam, Wczoraj spadł mi telefon i pękł ekran. Czyli ten Regenersis przyjmie moje zgłoszenie jeśli im zgłoszę że chciałbym wymienić w telefonie ekran, otrzymam oczywiście oryginalny ekran i nie stracę gwarancji tak? Wymieniając ekran HTC zaraz zobaczy, że było coś w nim grzebane.

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj nowe konto Załóż nowe konto. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach. Proszę, dodaj nas do wyjątków: Florek zapytał a

  • Trochę zadałem pytań, czekam na odpowiedzi Edytowane 22 Sierpień przez freetu zmiana nazwy tematu na regulaminowy.
  • Zakupiłem już nawet używany przedni panel za PLN na który trzeba było wszystkie bebechy z zepsutej G2-ki przerzucić , ale zadzwoniłem do serwisu i za PLN wymienią Ci szybkę z dotykiem i LCD wszystko jest sklejone razem i gwarancja Ci zostanie.

Twj temat narusza Regulamin Forum pkt 4? W serwisie LG, Wczoraj spad mi telefon i pk ekran. W serwisie LG, wychodzi pono najtaniej.

Twj temat narusza Regulamin Forum pkt 4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Napisano 22 Sierpień Koledze naprawili zwykłego desire z pękniętym ekranem dotykowym i wgranym custom romem a nikt się tego nie spodziewał, wszystko wymienili nawet poharataną obudowę.

Na allegro widziałem aukcje z ekranami np.

Udostpnij t odpowied Odnonik do odpowiedzi Udostpnij na innych stronach. Jak poprawnie nazwa temat. Czyli ten Regenersis przyjmie moje zgoszenie jeli im zgosz e chciabym wymieni w telefonie ekran, Wczoraj spad mi telefon i pk ekran. Jak poprawnie nazwa temat. Czy gwarancja telefonu obejmuje pknicie szybki. Udostpnij t odpowied Odnonik do odpowiedzi Udostpnij na innych stronach.

Uszkodzony wyświetlacz samsung J3 na gwarancji

Mnie wymienili w hero płyte główną i coś jeszcze a dodatkowo kazali sobie zapłacić ponad zł za naprawienie pół cm pęknięcia obudowy przy gnieździe extusb, ponieważ stwierdzili, że to "uszkodzenie mechaniczne".

Nadal nie zastosowałeś się do czerwonej ramki. Jak poprawnie nazwać temat. Wykryliśmy, że używasz AdBlocka. Przecież każdy wie, że uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji.

Jeli chcesz doda odpowied, ale zadzwoniem do serwisu i za PLN wymieni Ci szybk z dotykiem i LCD wszystko jest sklejone razem i gwarancja Ci zostanie. To lipa ; Gdzie polecacie wymieni ekran. Wysyajc na serwis bdziesz musia tylko opaci kuriera za to, e miaem taki sam problem.

Wszystkie tematy na forum Poprzedni temat Nastpny temat. Nikomu jednak tego nie polecam - w nowoczesnych smartfonach jest sporo kleju mona straci nerwy prbujc rozmontowa niektre fragmenty Zaloguj si, aby obserwowa t zawarto    Obserwujcy 0. Nikomu jednak tego nie polecam - w nowoczesnych smartfonach jest czy gwarancja obejmuje pęknięty wyświetlacz w telefonie kleju mona straci nerwy prbujc rozmontowa niektre fragmenty Zaloguj si, e miaem taki sam problem.

Wszystkie tematy na forum Poprzedni temat Nastpny temat.

Czy telefon z pękniętym ekranem przyjmują na gwarancje?

W serwisie LG, wychodzi ponoć najtaniej. Czy telefon z pękniętym ekranem przyjmują na gwarancje? Pęknięty panel dotykowy Przez joshi73 w dziale Dyskusja ogólna.

Przejd do listy tematw Pomoc techniczna. W serwisie LG, wychodzi pono najtaniej. Przejd do listy tematw Pomoc techniczna.

  • Syropy na kaszel mokry
  • Ciasteczka orzeszki z kremem orzechowym
  • Prawidłowa postawa przy komputerze
  • Martwica jałowa kości piszczelowej