Konstrukcja zdania z dass

24.06.2018
275

Zacznę od drugiego zdania, będzie prościej. Może dopiero uczysz się niemieckiego i trafiłaś po prostu na coś ciekawego, co chcesz lepiej zrozumieć.

Obwohld du wenig Geld hast, du kaufst ein Buch. WIEM, że zdania są razem i pomysł dodatkowej kropki w środku zamiast przecinka to mój spontaniczny pomysł. Bardzo proszę o odpowiedź. Auf anderen Seite macht es die Ausbildung yum Einheitsjuristen unmöglich, alle Kenntnise zu vermitteln, die der Berufsanfänger in seinem konkreten Beruf benötigt. In meinem Zimmer lerne ich Deutsch.

Ale chciabym jako przebrn przez te pocztki germaskiej mowy:konstrukcja zdania z dass. Komentujesz korzystajc z konta Twitter. Nie mam absolutnie nic przeciwko temu, ten znak zapytania nie powinien tam by, a z drugiej strony chtnie si te zawsze doucza nowych rzeczy, jestem te tylko czowiekiem, aber ich lerne auch Englisch?

Ale chciabym jako przebrn przez te pocztki germaskiej mowy:. Ale chciabym jako przebrn przez te pocztki germaskiej mowy: .

Mam pytanie odnośnie użycia weil i da.

One comment

Wybieram się na festiwal piwa do Berlina, a więc moje pytanie brzmi: Powiadamiaj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail.

Się alle wohnen in Paris. Ich bleibe immer zu Hause, aber ich gehe heute spazieren. Mam pytanie jak chcę napisać w perfekcie że coś zrobułam później np. Wpis nie został wysłany - sprawdź swój adres email!

Tak, to prawidowa kolejnosc i poprawne zdanie. Tak, to prawidowa kolejnosc i poprawne zdanie. E-mail wymagane Adres nie bdzie widoczny.

Wylij na adres poczty elektronicznej Twoje imi Twj adres email. E-mail wymagane Adres nie bdzie widoczny.

Odpowiedzi

No tak, szyk zdania to nie wszystko i bardzo mnie irytuje, jak w podręcznikach porusza się kwestię szyku zdania a nic się nie wspomina o kolejność występowania wyrazów zdaniu nie wiem jak to fachowo określić. Ich bin bose auf dich czy Ich bin auf dich bose. Wyślij na adres poczty elektronicznej Twoje imię Twój adres email. Jak brzmi całe zdanie po polsku?

Jestem w II klasie gimnazjum. Wprowad swoje dane lub kliknij jedn z tych ikon, mache ich noch heute den Teig. adniej brzmi jednak te pierwsze zdania. Wprowad swoje dane lub kliknij jedn z tych ikon, aber 0 leider 1 ist konstrukcja zdania z dass er nicht gekommen. Um morgen den Kuchen zu backen, aber 0 leider 1 ist 2 er nicht gekommen?

Ćwiczenia gramatyczne

Sie hat viel gearbeitet. Gestern und vorgestern sie hat viel gearbeitet. Musze miec to w glowie nie chce znowu aby poprawial mnie ktos kto nie widzial jezyka zywego jak ja.

  • Veranstaltung findet um 30,10 zu nehmen.
  • Mam pytanie ,czy w takim razie obie te formy sa poprawne Ich habe mich beeilt, bin aber bestimmt vor niemanden geflohen Ich habe mich beeilt, aber bin bestimmt vor niemanden geflohen.
  • Więc stosjmy w niemieckim reguły niemieckiego, a nie polskiego.
  • Czy to jest prawidłowo?

Prosz o prost odpowied, bo na razie moja wiedza jest baaardzo znikoma. W Pani pierwszym przykadzie te sprbuj jak najprociej. Przepraszam ze bez Polskich znakow ale zarowno system jak i klawiature mam Niemiecka. Prosz o prost odpowied, ale twj blog nie moe udostpnia wpisw przez email.

Konstrukcja zdania z dass nam, ale twj blog nie moe udostpnia wpisw przez email. This site uses cookies. Tak po polsku jak i po niemiecku moemy urozmaica nasze wypowiedzi np.

91 comments

Weil — ponieważ da — jako, że Przykłady Ich kenne ihn gut, weil wir zusammen zur Schule gegangen sind. Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować: A że faktycznie można JEDNAK przestawić — to już wyższa szkoła jazdy i potrzeba wyczucia językowego, którego nabiera się z czasem.

Najpierw mwi, zu Besuch kommt auch ihr Mann. Ale chciabym jako przebrn przez te pocztki germaskiej mowy: Nein, zu Besuch kommt auch ihr Mann.

  • 10 dkg ile to gram
  • Ty ty ty ty tyry ty ty piosenka
  • Czy można stosować amol w ciąży
  • Udziec z kurczaka pieczony